Jak na to

aneb autostanování pěkně pod lupou. Spaní v autostanu je jiné a krásné, pojďme se na to podívat zblízka!

1. snadné

Autostan si u nás půjčíte. My vám ho namotnujeme na auto, které znáte nejlépe – na to vaše a pak už jen kempujete kde se vám zlíbí.
Příprava stanu na spaní trvá pár sekund a zvládne ho každý. Vám tak odpadá práce s tyčkami, kolíky, mokrou plachtou u klasického stanu..

2. raz-dva-tři

Vše nejlépe ilustruje naše video.
Na stanu odjistíte pojistky a potom do něj lehce strčíte. On se sám rozbalí, stačí přetáhnout lemy látky přes korpus, přidat teleskopický žebřík a může se spát. Spacáky nebo měkké peřiny (a plyšáky) z domova můžete mít celou dobu ve sbaleném stanu.

3. co je vevnitř

Autostan tvoří spodní a horní skořepina. Při jeho otevření pak stěny vyplní nepromokavý materiál s okénky, moskytiérou a se vstupy na zip (krytými stříškou) – tak jako u klasického stanu.

Uvnitř naleznete pohodlnou matraci v rozměru 125 nebo 130 cm šířky. Pro větrání nebo pozorování divočiny (jako z posedu 😉 ) můžete použít okýnka.

Ač autostany svuj boom teprv zažívají, jejich vývoj probíhá už několik let. Proto se nemusíte bát, že by něco nefungovalo, nebo bylo nedotažené. Po jedné noci s radostí zahodíte váš klasický stan.

4. pohodlné

Cestou na dovolenou se stavíte s příčníky na autě u nás, nebo si dohodneme místo montáže. Během pár minut budete mít stan upevněn a můžete pokračovat vstříc novým dobrodružstvím. Nemusíte nic kupovat ani skladovat, stan včetně pohodlné matrace vám půjčíme a po skončení dovolené zase sundáme.

5. levné

Při pronájmu víte kolik přesně za vaše bydlení zaplatíte.
Pokud se rozhodnete spát na vašich cestách v kempech, máte jednu výhodu, autostan není karavan ani nezabírá stanové místo, tím často ušetříte další peníze.