Úvod

Již od roku 2017 jsme zde pro Vás, abychom Vám pomohli uskutečnit Vaše sny a posunout Vás dál v nové rovině poznávání svého okolí díky střešním stanům Sirius a Hero Camper. Ano je to již neuvěřitelný 7. rok, kdy se snažíme Vám pomoci s Vaším trochu jiným cestováním!

Protože neradi přešlapujeme na místě, nově jsme pro Vás připravili dva nové autostany od dánských Hero Camper, jedná se o typy Kepler a Galileo. Nezůstalo ale jen u dvou stanů a stali jsme se dealery této značky, nyní tedy nabízíme mini campery Hero camper a Mink Camper.

Hero Camper je drsný camper z Dánska pro všechna dobrodružsví, Mink Camper je zase takový fešák-bydlík až z Islandu. Do jeho designu se nejde nezamilovat, Minky jsou k zapůjčení nebo prodeji a najdete je na www.minkcamper.cz, Hero Camper zase na stránkách www.herocamper-klokocna.cz.

Budeme rádi když se k nám přijedete podívat na Klokočnou na Praze východ, abychom se pobavili o Vašich představách a my vám rádi poradíme, co pro Vás a Vaše auto bude to nejlepší na cesty. Jsme si jisti, že společně správně vybereme!

MINK 2.0 – NOVINKA 2022

www.minkcamper.cz.

Na cestách jako doma

Pěnová matrace a klidně i oblíbená peřina s polštářem? Proč ne. V autostanu máte vše ustlané a během pár sekund můžete ulehnout, již žádné složité stavění stanu a rozkládání karimatek. Zažijte pohodlí hotelu a přitom volnost kempování.

Hurá na festival

Nehledejte v noci váš stan mezi ostatními, mějte nadhled. A to doslova! Autostan nejen dobře najdete, ale i si pořádně odpočinete v pohodlí a bezpečí nade vším děním. Druhý den může párty pokračovat v plné síle!

Nová místa nové zážitky

Užíváte si podvečer v panenské přírodě a prostě se vám už dál jet nechce? Také dál jezdit nemusíte, jen otevřete váš autostan a ustelte si na místech, o kterých se ostatním bude jenom ve snu zdát.
Kam se rozjedeme zítra?

Rozpočet pod kontrolou

Cestování po vlastní ose dokáže občas nemile navýšit váš rozpočet. To se vám s naším autostanem nestane. Vynásobte si denní sazbu počtem nocí a víte na čem jste. Dovolit si cestovat může nyní téměř každý. I váš roadtrip může začít!

Doprava

V případě, že je pro Vás cesta k nám příliš dlouhá, rádi Vám stan dovezeme, předvedeme a nainstalujeme. Cena je smluvní a záleží na naší vzájemné domluvě.